Kontakt Strona główna
Biuro Rachunkowe Marcin Sędra
ul. Sikorskiego 17/14
65-454 Zielona Góra
woj. lubuskie
Tel.: 68 455 29 90
Kalkulatory Praca w biurze Segregatory z datami
Strona główna Oferta biura Cennik usług Outsourcing Certyfikaty Kontakt
Biuro Rachunkowe Certyfikowane przez Centrum Informacji Księgowej Rzetelne Biuro Rachunkowe

Oferta biura rachunkowego - usługi księgowe, podatkowe, doradztwo

Oferta nasza obejmuje szeroki zakres prac finansowo–księgowych, kadrowo–płacowych, prawa podatkowego i sprawozdawczość finansową. Prowadzimy pełną obsługę ksiąg rachunkowych i ksiąg podatkowych. Mamy doświadczenie w obsłudze podmiotów prowadzących działalność o profilu produkcyjnym, handlowym i usługowym.

Wysoki profesjonalizm, zintensyfikowany program szkoleń oraz wieloletnie doświadczenie dają nam pewność w działaniach podjętych na rzecz bezpieczeństwa i sukcesu Państwa przedsięwzięcia.

Oferta biura rachunkowego obejmuje:

 • badanie sprawozdań finansowych
 • księgi rachunkowe
 • podatkową księgę przychodów i rozchodów
 • ryczałt ewidencjonowany
 • kartę podatkową
 • kadry
 • płace
 • rozliczenia podatkowe i składkowe z urzędami skarbowymi i ZUS
 • rozliczenia pokontrolne
 • sprawozdawczość finansową
 • likwidacje spółek

Usługi finansowo–księgowe

W ramach obsługi księgowo-finansowej nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc w zakresie bieżącego prowadzenia pełnej bądź uproszczonej księgowości. Pomagamy w zarządzaniu ewidencją finansów w firmie oraz dbamy o dopełnienie przez przedsiębiorców obowiązków wobec m.in. ZUS, US, itd. Zapewniamy opracowanie odpowiedniej dokumentacji, a także stosowanych procedur i schematów pod kątem wydajności pracy działu księgowego bądź przejmujemy w pełni jego kompetencje, z czego szczególnie chętnie korzystają przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich firm. Udzielamy także pomocy w zakresie analizy dokumentacji finansowo-księgowej pod kątem poprawności sprzed nawiązania współpracy z naszym biurem.

Usługi kadrowo–płacowe

Proponujemy naszym Klientom wsparcie w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego. Propozycja skierowana jest do małych i średnich, jak też dużych firm zlokalizowanych na terenie całej Polski. Podejmujemy się pełnej obsługi kadr i płac, jak również oferujemy wsparcie w tym obszarze dla odrębnych przedsiębiorstw naszych Klientów. W ramach prowadzonych działań możemy: prowadzić teczki osobowe pracowników, uzupełniać bieżącą dokumentację pracowniczą, sporządzać i rozwiązywać umowy, przygotowywać listę płac, wystawiać zaświadczenia, sporządzać deklaracje ZUS i wiele innych czynności, co ustalamy na wstępie współpracy.

Doradztwo z zakresu prawa podatkowego

Oferujemy doradztwo z zakresu prawa podatkowego oraz wsparcie w obszarze regulacji tego ustawodawstwa w postaci formułowania i opiniowania umów, a także udzielania porad pisemnych i ustnych. Ponadto pomagamy naszym Klientom w doborze najkorzystniejszej formy opodatkowania, mając na uwadze wielkość i profil przedsiębiorstwa oraz potencjalne korzyści i konsekwencje związane z wyborem. Ponadto pomagamy przeprowadzić rozliczenia podatkowe i reprezentujemy naszych Klientów przed organami kontrolnymi. Oferujemy doradztwo podatkowe przedsiębiorcom z różnych branż, a nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Sprawozdawczość finansowa

Pomagamy w przygotowaniu sprawozdań finansowych. Wsparcia w tym zakresie udzielamy wszystkim przedsiębiorcom, na których nałożony został zgodnie z art.69 ust.1 Ustawy o rachunkowości obowiązek sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego. Przygotowujemy bilans i rachunek zysków i strat, a także analizę przepływu finansów z działalności inwestycyjnej, operacyjnej oraz finansowej przedsiębiorstwa. Dbamy o dotrzymanie terminów, a także o złożenie dokumentu we właściwym rejestrze KRS oraz u innych organów administracyjnych wymaganych ustawowo. Ponadto sprawozdawczość finansowa pozwala na podejmowanie kluczowych decyzji w funkcjonowaniu i rozwoju przedsiębiorstwa.

Copyright gogler.pl 2013